Gigabit FC Bağlantısı Fiber Media Converter 1000M FC'den 10 / 100 / 1000M UTP Port'a
Adedi: 1 parça
Teslim süresi: ödeme yapıldıktan sonra 1-3 iş günü içinde
Ödeme yöntemi: T/T, Western Union, Kredi Kartı
Tedarik kapasitesi: Ayda 10000 çift
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri
Shenzhen, Çin (anakara)
Marka adı
Nufiber
Sertifika
CE
Model numarası
NF-C2200F20
Fiber tipi:
SM Çift Fiber
Fiber arayüzü:
SC/ST/FC
Bağlayıcı:
RJ45 bağlantı noktası
İletim oranı:
10/100/1000m
Mesafe:
20km
Dalga boyu:
TRx1310nm
Garanti:
12 ay
Ürün Tanımı
Genel bakış
Temel Özellikler
1. 10/100/1000Mbps Ethernet
2. 10/100/1000 BASE-T/TX elektrikli bağlantı noktası
3. 1000 BASE-SX/LX optik portu
5. Optik port 1000Mbps tam dupleks veri destekler
6Otomatik MDI/MDI-X crossover
7Çoklu mod için 2km'ye kadar mesafe; Tek mod için 120km'ye kadar
8. Tüm güç ve sinyal giriş çıkış hatlarında gerilim geçici koruma sağlar.
9Alan içi optik ayarlama gerekmez.
10LED göstergeler
Başvurular
1Erişim Kontrol Sistemleri
2Bina ve Çevre Kontrol Sistemleri
3- Değiştirme düğmesi.
4. 10/100/1000 Mbps Ethernet Medya Dönüştürücü
5Yüksek Hızlı Bilgisayar Bağlantıları
Teknik parametreler
Parametreler Özellikler
Standartlar IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3ab 1000Base-TX/FX
Optik Dalga Boyutu
NF-C2000SX: 850nm
NF-C2000LX20: 1310nm
NF-C2000-SFP: Hayır
NF-C2000LX20A:TX:1310nm/RX:1550nm
NF-C2000LX20B:TX:1550nm/RX:1310nm
İletişim mesafesi
Multimod: 2km
Tek mod: 10km ~ 120km
Liman
Optik: 2 Fiber (SC/ST/FC İsteğe bağlı)
Güç: Terminal Blok
Elektrikli: RJ45
LED Göstericiler
Optik Bağlantı/Veriler Faaliyeti
Elektrikli Bağlantı/Vergi Faaliyeti
MDI/MDI-X Otomatik Seçim
Mac adres tablosu 4K
Hafıza tamponu 256K.
Veriler
Veri Arayüzü: Ethernet
Veri Hızı:10/100/1000 Mbps
Güç kaynağı
Dış: 5V DC 2A
Dahili: 100 V'den 240 V'ye kadar AC 50Hz'den 60 Hz'ye kadar
Güç tüketimi: ≤5W
Çalışma sıcaklığı 0 °C ila +70 °C
Depolama sıcaklığı -20 °C ila +80 °C
Nitelikli Nemlilik
% 5 ila % 90 (kondensasyona girmeyen)
MTBF: >100.000 saat
Boyutları 95 mm * 70 mm * 25 mm